ביטוח בריאות

חוק הבריאות הממלכתי חשוב וחיוני אך הוא מעניק סל שירותים בסיסיים בלבד. גם שירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים, לא מכסים את כל הצרכים הרפואיים להם אנו זקוקים או חלילה עלולים להזדקק בעתיד.

ביטוח בריאות פרטי מאפשר לך להתמודד עם מצבי מחלה או צורך בריאותי ברגע האמת, ומעמיד לרשותך את האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ לך, במהירות ועל ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם. 

ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד.

קיימים ביטוחי בריאות שונים ובחירת הביטוח הנכון הינה קשה ומורכבת. תפקידו של סוכן ביטוח מקצועי חשוב והכרחי בעת בחירת הביטוח הנכון, והדבר מתחזק כאשר ישנו צורך בליווי המבוטח בשעת הצורך.

שוק הבריאות בישראל כולל שלושה רבדים:

  • חוק ביטוח בריאות ממלכתי – חוק המבוסס על צדק, שוויון ועזרה הדדית, לפיו זכאי כל תושב בישראל להיות חבר באחת מקופות החולים עפ"י רצונו ולהיות מכוסה בסל של שירותים רפואיים בסיסיים.
  • שב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים) – תקנון המעניק מגוון שירותים רפואיים נוספים כגון: רפואת שיניים, בדיקות הריון, בדיקות תקופתיות וכו', אשר אינם מכוסים במסגרת החוק, וניתן להצטרף אליהם בצורה וולונטרית בתוספת תשלום. לדוגמא: "כללית מושלם ופלטינום", "מכבי זהב ושלי", "מאוחדת עדיף ושיא", "לאומית ועוד וזהב".
  • ביטוח בריאות פרטי – חוזה ביטוח בין המבוטח לבין חברת הביטוח המעניק מגוון כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים, כגון ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, כיסויים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי במסגרת השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי, אבחון מהיר, בדיקות וייעוץ רפואי.

סיבות עיקריות לרכישת ביטוח בריאות:

  • העלייה במחירים של שירותי הבריאות והרפואה הפרטית יוצרת צורך בהבטחת מקורות מימון גבוהים מאד.
  • התקדמות הרפואה מאפשרת זמינות לתרופות וטיפולים מיוחדים ומאד יקרים.
  • הצורך באבחון מהיר של בעייה רפואית וטיפול מהיר ככל שאפשר יכול להציל חיים.

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: